Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 1999

Va TS 1999

Baum Przemysław, Bazylczuk Adam, Bednarowicz Łukasz, Błaszczyk Radosław, Chudziński Przemysław, Dzieciuchowicz Tomasz, Frysiak Robert, Giszczyński Marek, Ignaszewski Marcin, Jurkowska Emilia, Kasperski Radosław, Kiełbowicz Tomasz, Kierzek Mirosław, Kosmala Damian, Kowalski Michał, Krawczyk Michał, Kwiatkowski Maciej, Paszun Mateusz, Pieczyński Sebastian, Pielka Łukasz, Piskorz Dorota, Płotnikiewicz Szymon, Szablewski Marek, Szoszorek Maciej, Szygenda Maciej, Szykowny Marcin, Szymański Jarosław, Środoń Dariusz, Środoń Sławomir, Wojciechowski Michał, Zgoliński Marcin 

Vb TS 1999

Adamczak Marcin, Andrzejewski Mateusz, Choroszko Łukasz, Chwiłkowski Szymon, Ciesielski Krzysztof, Dudkiewicz Błażej, Frydryszak Wiktor, Haremza Gerard, Jabłoński Jarosław, Kaźmierczak Waldemar, Kizierowski Piotr, Knast Bartosz, Korpik Krzysztof, Kosmala Bartosz, Kubacki Marcin, Marecki Krzysztof, Matelkiewicz Tomasz, Muszak Bartosz, Pindraszak Dariusz, Piotrowski Jakub, Pokrywka Arkadiusz, Polus Radosław, Pustkowiak Piotr, Rewers Mirosław, Robaszkiewicz Sławomir, Rochowski Michał, Rusiecki Sławomir, Sommerrey Hubert, Sulicki Łukasz, Szcześniak Łukasz, Wichłacz Marek 

V TE 1999

Bazelska Bogumiła, Bąkowski Szymon, Cnotliwy Tomasz, Czyż Robert, Dermiago Tomasz, Gliński Szymon, Gościniak Przemysław, Grodziski Jakub, Grześkowiak Jacek, Jęczmionka Łukasz, Kajdan Justyna, Kasperski Rafał, Kowalski Dariusz, Kubiaczyk Piotr, Kwacz Jarosław, Maciejewski Radosław, Nowak Monika, Pawlak Przemysław, Rakoczy Marcin, Ryglewski Sebastian, Staniszewski Dariusz, Stencel Arkadiusz, Szrama Marzena, Tomaszkiewicz Marcin, Urbaniak Karolina, Wróbel Tomasz, Wysocki Marcin, Zimny Mirosław 

V TM 1999

Ambrożak Tomasz, Dłoniak Piotr, Dyrka Piotr, Filipiak Tomasz, Frąckowiak Waldemar, Głowacki Bartosz, Górny Robert, Gronikowski Maciej, Jankowski Arkadiusz, Jaronik Dawid, Jaworski Arkadiusz, Kaczmarek Łukasz, Karolczak Krystian, Korzyniewski Marcin, Krzyżański Rafał, Krzyżański Sławomir, Kwapiszewski Tomasz, Maćkowiak Rafał, Olejniczak Rafał, Pruchnik Sławomir, Rajch Dawid, Sosna Krzysztof, Stencel Mirosław, Tomaszewski Grzegorz, Wenski Zbigniew, Woźniak Maciej 

IVa LAD 1999

Andrzejewska Paulina, Andrzejczyk Milena, Antkowiak Monika, Bazelak Monika, Bączkiewicz Małgorzata, Bogaczyk Anna, Cichacka Małgorzata, Golonka Anna, Jankowska Monika, Jaroszuk Justyna, Kosowska Justyna, Król Anna, Kruk Karolina, Kurzawska Jstyna, Kubiajk Agnieszka, Kujawa Monika, Ledzianowska Dorota, Lepka Kamila, Lewicz Urszula, Matysiak Iwona, Marciniak Patryca, Malewicz Justyna, Nowak Anna, Nowowsiak Karolina, Ostrowska Karolina, Pawlak Justyna, Pilarska Anna, Pilarska Magdalena, Roszyk Joanna, Rutkowska Agnieszka, Spychała MAgdalena, Strzyżykowska Karolina, Szelejewska Karolina, Szymków Natasa, Zastawa Izabela, Zwoniarek Joanna

IV b LAD 1999

Bajka Olga, Błaszczyk Anita, Bukowska Agnieszka, Cerbin Anna, Dominiak Izabella, Filipiak Ewa, Garbaciak Agnieszka, Gotowska Justyna, Grajek Anna, Haremza Magdalena, Komar Małgorzata, Król Justyna, Kwiatkowska Iwona, Kwitowska Agnieszka, Maćkowiak Magdalena, Małecka Eliza, Mikołajczak Anna, Mosinska Tatiana, Nowak Anita, Oleszczuk Ewelina, Osuch Maria, Pietrasak Magdalena, Piotrowska Aneta, Przybylska Daria, Przybulska Izabela, Ratajczak Irena, Rószczka Paulina, Staszewska Paulina, Stencel Joanna, Szalbierz Kinga, Szulc Monika, Szymczyk Ilona, Wiechcińska Kinga, Wietrzyńska Małgorzata, Wojtaszak Ilona, Wygoda Paulina 

IV LZE 1999

Antkowiak Michał, Bielawski Dawid, Czubkowski Marcin, Dębicki Łukasz, Dziel Justyna, Hypka Agnieszka, Jankowiak Przemysław, Jasiński Patrycjusz, Kabat Sławomir, Komorowicz Mariusz, Korta Karol, Kryszak Łukasz, Kruszyński Łukasz, Kubicki Marcin, Krzyżan Dawid, Ludwiczak Violetta, Mąkosza Artur, Miedziak Grzegorz, Mikołajczak Błażej, Musiałowska Henryka, Opielski Łukasz, Solecka Magdalena, Soliński Robert, Stremczeski Jonasz, Taberski Krzysztof, Wolniewicz Przemysław, Wójcicki Łukasz 

IV LZ EM 1999

Bartczak Marcin, Blaumann Michał, Buczkowski Mariusz, Gawron Beata, Gruszczyński Krzysztof, Jandy Krzysztof, Jadczak Krystian, Jędrzejczak Roman, Kacik Krzysztof, Kolecki Krzysztof, Kujański Michał, Lisiecki Robert, Meler Bartłomiej, Osuch Marcin, Pluciński Szymon, Przysiuda Renata, Radziewicz Marcin, Siemińska Dominika, Sieradzka Anna, Skitek Damian, Środoń Dominik, Wasilewska Małorzata, Wieczorek Tomasz, Wojtysiak Magdalena, Zeidler Marcin

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms