Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 1992

TM-1992

Adamczyk Grzegorz, Adamski Grzegorz, Bogucki Aleksander, Bury Tomasz, Dopieralski Piotr, Dura Remigiusz, Dyrka Krzysztof, Frąckowiak Albert, Golon Krzysztof, Kaczmarek Robert, Kałużny Maciej, Kołodziejczak Tomasz, Konieczny Maciej, Kortylewski Jerzy, Kryszak Piotr, Matuszewski Artur, Przyborowski Grzegorz, Rakowski Zbigniew, Stachowiak Adam, Stołowski Ireneusz, Strzyżewski Rafał, Szkudlarek Andrzej, Szydłowski Krzysztof, Świtek Mariusz, Zamiara Krzysztof 

TM/zsz-1992

Andrzejewski Jacek, Broniarczyk Zbigniew, Cichocki Robert, Graczyk Halina, Graczyk Sławomir, Jędro Sławomir, Kaczor Norbert, Kończurzewski Maciej, Król Iwona, Lewandowski Tomasz, Pęczak Jerzy, Piechnik Artur, Sereda Michał, Sierecki Rafał, Sobczak Krzysztof, Staniszewski Ireneusz 

TU-1992

Czerniak Grzegorz, Fiksa Piotr, Głowacki Mariusz, Goclik Dagmara, Graczyk Krzysztof, Grześkowiak Paweł, Jagielski Przemysław, Jankowiak Damian, Kijewska Magdalena, Kluczyński Radosław, Kretkowska Jolanta, Kruszewski Wojciech, Kuliński Mariusz, Kwiatek Grzegorz, Lebioda Piotr, Ludwiczak Sławomir, Łechtański Mariusz, Mackiewicz Paweł, Malczewski Paweł, Marciniak Artur, Miczuga Marcin, Paruchała Monika, Pawlicki Karol, Repeć Jarosław, Rewers Robert, Sokolski Maciej, Walczuk Andrzej, Wichniewicz Cezary, Wolski Robert, Woźniak Emil, Woźniak Tomasz, Zembska Dorota 

LZ-1992

Andrzejewski Roman, Bazela Elżbieta, Bazelski Grzegorz, Czarnecki Tomasz, Duszyński Krzysztof, Grześkowiak Aneta, Jaroni Roman, Kowalczyk Marcin, Książkiewicz Przemysław, Miazgowicz Jarosław, Nawrot Małgorzata, Paner Arkadiusz, Przybylska Anna, Rutkowski Robert, Słomska Małgorzata, Szuba Sylwia, Wojciechowski Sławomir, Wrzaskowski Krzysztof, Zdunek Krzysztof 

TE-1992

Adryan Piotr, Andrzejak Tomasz, Banasiak Artur, Banaszak Karol, Bączkowski Sławomir, Białecki Waldemar, Bogusz Zbigniew, Bryl Mirosław, Cieślak Maciej, Dobrzykowski Dariusz, Ganowicz Piotr, Hałas Jarosław, Jureczko Andrzej, Kasprzak Waldemar, Król Wiesław, Podgórski Wojciech, Rytter Damian, Szelejewski Tomasz, Świtalski Radosław, Tomaszewski Radosław, Walczak Sławomir, Wieczorek Krzysztof, Włodarczyk Sebastian, Wojciechowski Jarosław 

TE/zsz-1992

Adamczewski Artur, Fechner Mariusz, Gajownik Janusz, Grześkowiak Tomasz, Kozieł Paweł, Menz Sławomir, Mijalski Waldemar, Mikołajczyk Ireneusz, Pietrasz Marcin, Przybylski Piotr, Sommerfeld Marek, Ślebioda Grzegorz, Walkowski Roman, Występski Tomasz

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap