Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 1989

LZ-1989

Adamski Tomasz, Bodo Zdzisław, Bogucki Ireneusz, Buczkowski Robert, Chudziński Mirosław, Jackowski Dariusz, Jęczkowiak Artur, Kaczmarek Robert, Kmieć Marek, Książek Jarosław, Maćkowiak Piotr, Margiel Małgorzata, Mordalska Jolanta, Mosiek Jarosław, Nowicka Ilona, Opat Marek, Purczyński Sławomir, Ratajczak Roman, Szczęsny Marek, Szkudlarek Mariusz, Szykowny Dariusz, Święcicki Hieronim, Welsant Jarosław, Wiącek Adam, Wierzchowiecka Małgorzata, Wiśniewska Eliza, Wojtyś Tadeusz, Zgorzelski Marek, Zieliński Dariusz 

TE-1989

Adamczyk Dorota, Antkowiak Robert, Cejman Piotr, Chmielewska Elwira, Cierpisz Kamila, Dąbal Paweł, Dziatkowiak Bogdan, Fic Przemysław, Gabryel Stanisław, Gąsior Andrzej, Guszczyńska Elżbieta, Hulewicz Mariusz, Ignasiak Wojciech, Janiszewski Ireneusz, Jóźwiak Lidia, Kowalczyk Sławomir, Kruszyński Jarosław, Kujawa Paweł, Kurzawski Robert, Liberkowski Tomasz, Łukaszewski Karol, Maciejak Tomasz, Majchrzak Eugeniusz, Michalski Przemysław, Nowak Mariusz, Nowicki Marek, Pietrzak Piotr, Pohl Mariusz, Rosiak Robert, Siewierski Ryszard, Sikora Marek, Spychalski Sławomir, Stachowiak Józef, Twardowski Tomasz, Wojtkowiak Grzegorz 

TE/prac.-1989

Adamczewski Jarosłaaw, Błajek Waldemar, Bogucki Witold, Gostyński Paweł, Jędrzejewski Marek, Juszczak Zenon, Kadecki Paweł, Kosicki Roman, Kosta Marek, Lepczyńska Beata, Leśniewska Elwira, Orsztynowicz Zdzisława, Ostach Krzysztof, Pera Arkadiusz, Radomski Jarosław, Sołtysiak Mariusz, Szymczak Katarzyna, Wdowczyk Waldemar, Wieczorek Małgorzata, Wiśniewski Maciej, Wolniewicz Dorota, Zakrzewicz Tomasz  

TM-1989

Czerniak Piotr, Dębicki Maciej, Durczak Rafał, Duszyński Sławomir, Fechner Waldemar, Grodzki Artur, Hyżyk Arkadiusz, Kalinowski Przemysław, Komorowski Jarosław, Kwiatkowski Piotr, Lenc Piotr, Maćkowiak Tomasz, Napieraj Jacek, Perlikowski Karol, Peterman Tomasz, Stachura Grzegorz, Urbaniak Krzysztof, Urbanowicz Tomasz, Wawrzyniak Wojciech, Włoszyński Waldemar, Wróblewski Robert

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap