Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 1983

LZ-1983

Andrzejewski Grzegorz, Bączkiewicz Anna, Binkowski Paweł, Borowiak Marian, Dolata Dariusz, Droździk Eugeniusz, Gałązka Krzysztof, Grobelny Mirosław, Jackowski Robert, Jankowski Mirosław, Kosińska Jolanta, Królikowski Marek, Kwapińska Iwona, Lis Renata, Majewski Remigiusz, Misiorna Dorota, Nawrocki Paweł, Nowaczyk Elżbieta, Piecyk Ryszard, Pluciński Zbigniew, Sawińska Maria, Smolarczyk Robert, Sobczak Zbigniew, Staszak Mariola, Szymkowiak Roman, Śliwińska Teresa, Śronkowski Włodzimierz, Trocha Andrzej, Walkowiak Leszek, Wojciechowski Ireneusz, Zdrojowy Sławomir, Zioła Janusz

TE-1983

Adamczak Jarosław, Andrzejewska Halina, Chorążyczewska Bernadetta, Dziatkowiak Wiesław, Frąszczak Przemysław, Gliszczyński Bogdan, Grabski Piotr, Grześkowiak Albert, Jakobsze Grzegorz, Jasiński Wojciech, Jaworski Robert, Kajdasz Mariusz, Kędzierski Zbigniew, Koczorowski Ryszard, Kolanko Zbigniew, Krysiak Sławomir, Kuberka Włodzimierz, Kwiatkowski Paweł, Maćkowiak Maciej, Olszewska Anna, Pietrzak Janusz, Pluciński Tomasz, Stachura Danuta, Straub Ryszard, Synakiewicz Romuald, Szymański Leszek, Ślachetka Sławomir, Toronowski Marek, Wawrzynkiewicz Bogdan, Wicijowski Krzysztof, Wietrzyńska Małgorzata, Winter Romuald, Witczak Danuta, Woźnica Dariusz, Wyrzykiewicz Przemysław, Zgorzelak Dariusz 

TM/zsz-1983

Walczak Dariusz, Welter Jarosław, Wojciechowski Tadeusz, Zabiszak Paweł, Zalewski Andrzej, Ziętkowski Albin

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap