Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 1981

LZ-1981

Bałączny Roman, Bindulski Mariusz, Bratkiewicz Rafał, Czaplicki Jarosław, Główka Andrzej, Grala Andrzej, Kubiak Andrzej, Machowski Krzysztof, Matuszak Grzegorz, Mazurek Andrzej, Miczyński Ryszard, Nowaczyk Ryszard, Pawlak Paweł, Pluciński Dariusz, Popielarski Krzysztof, Przewłoka Sławomir, Serdyński Jan, Starzyński Jerzy, Stróżyna Mirosław, Szczepański Radosław, Tamborski Waldemar, Topolski Tadeusz, Waszak Mariusz, Wertka Dariusz, Węglowski Krzysztof

TE-1981

Andrzejewski Zbigniew, Eliks Mirosław, Galus Robert, Grzegorek Janusz, Hornik Dariusz, Hypka Mariola, Jancy Andrzej, Jasik Antoni, Jasiński Roman, Kozłowski Grzegorz, Krysiak Andrzej, Mackiewicz Beata, Majchrzak Sławomir, Mielcarek Janusz, Nowak Andrzej, Nowak Piotr, Olszewska Grażyna, Rączkowski Janusz, Roszyna Zbigniew, Sarbinowski Leszek, Sierszulski Paweł, Siwiak Donat, Suchorski Paweł, Szczekocki Piotr, Szuszkiewicz Ewa, Szymański Krzysztof, Trawiński Piotr, Wiśniewski Jarosław, Wolak Krystyna, Wróblewski Roman, Zalewski Bogdan, Zdziabek Remigiusz, Zimroz Zbigniew 

TM/prac.-1981

Bagrowski Włodzimierz, Białek Bolesław, Frąckowiak Roman, Heuke Ryszard, Łuczak Krzysztof, Miczuga Wiesław, Mikołajczak Leon, Owczarek Ewa, Palicki Adam, Pogłodziński Marek, Półról Piotr, Rewers Dorota, Robak Adam, Rybacki Paweł, Stanisławski Józef, Stepaniak Paweł, Szambelan Ireneusz, Szykowny Krzysztof, Tasiewski Mariusz, Trubacz Hanna, Wolsztyniak Andrzej, Zabiszak Eugeniusz, Zaworski Marek 

TM/zsz-1981

Baniewicz Jarosław, Bubiak Andrzej, Bugaj Mariusz, Czyż Sławomir, Dzierżewski Marek, Fischer Jarosław, Góral Krzysztof, Jóźwiak Zbigniew, Kowalik Jan, Lewandowski Mariusz, Maciejewski Bogdan, Malewska Teodozja, Matuszak Jan, Mokracji Eugeniusz, Nawrocik Jerzy, Olejniczak Ryszard, Ostrowski Mirosław, Pawłowski Andrzej, Pocherek Włodzimierz, Podlewski Leszek, Prusakiewicz Sławomir, Przewoźny Tomasz, Sobankiewicz Karol, Sosnowski Bogdan, Szelążek Krzysztof, Sznek Waldemar, Tylski Andrzej, Wieczorek Jacek, Zys Marek, Żelichowski Eugeniusz

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap