Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 1979

LZ-1979

Antczak Małgorzata, Dera Andrzej, Filipiak Adam, Gajewski Krzysztof, Grabowski Wiesław, Grobelny Andrzej, Gruszczyński Krzysztof, Haręźlak Piotr, Hofman Grażyna, Iwicki Bogdan, Kęsy Bogdan, Kinowski Krzysztof, Kostrzewa Krystyna, Kowalczykiewicz Waldemar, Leśnik Paweł, Maciejak Krzysztof, Miczuga Wiesław, Narloch Artur, Narożny Wojciech, Nowaczyk Sławomir, Odrobny Waldemar, Okulanis Jacek, Pawlak Andrzej, Piechocki Marek, Piętka Eugeniusz, Ratajczak Mirosław, Rosiński Klemens, Szuba Ireneusz, Taczała Jan, Twardowska Janina, Wojciechowski Zbigniew, Wolsztyniak Andrzej, Zgoliński Jarosław 

TE-1979

Banaszak Mirosław, Błaszczyk Krzysztof, Chrzumnicki Fabian, Cierniak Roman, Dobry Benedykt, Duszczak Krzysztof, Dziewiątka Julian, Gałązka Zbigniew, Gołębniak Roman, Kaczmarek Janusz, Klauze Roman, Klupczyński Kazimierz, Konieczny Karol, Kornowicz Anrzej, Kostecki Krzysztof, Kromski Jan, Kruczkowski Andrzej, Kubacki Lech, Maćkowiak Leszek, Majchrzak Krzysztof, Nawrocki Andrzej, Nowak Paweł, Pawlak Marek, Perliński Roman, Popielarski Hieronim, Ptak Krystyna, Ratajczak Jan, Staszak Zdzisław, Szczepan Eugeniusz, Szymański Włodzimierz, Szymkowiak Romuald, Śledzikowski Sławomir, Urbaniak Grażyna, Wilczewski Grzegorz, Wiśniewski Jerzy, Zdziabek Waldemar, Ziębiński Mirosław 

TM/zsz-1979

Blank Andrzej, Cichosz Tadeusz, Czupryniak Tadeusz, Czupryniak Wiesław, Główczyński Maciej, Kasprzak Jarosław, Kisiel Piotr, Koska Zdzisław, Kretkowska Maria, Kujawski Roman, Kupś Roman, Łabędzki Bogdan, Łakomiak Henryk, Makowski Zbigniew, Nawrocki Zbigniew, Nowicka Danuta, Pietrzak Ludwik, Przydryga Michał, Robaszkiewicz Roman, Skrzypczak Andrzej, Stachowiak Lidia, Szalbierz Wojciech, Szczęsny Zbigniew, Szykowny Jarosław, Świątek Eugeniusz, Tyrakowski Ireneusz, Zaporowski Witold, Zasada Mirosław, Zatwarnicki Zbigniew

Wersja do druku

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap