Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Drugi etap III Olimpiady Cyfrowej

olimpiada cyfrowaStanisław Roszkowiak, uczeń klasy III TI (technik informatyk) oraz Dominik Szczygieł, uczeń klasy I TI (technik informatyk) wzięli udział w II etapie tegorocznej Olimpiady Cyfrowej. Ich zadaniem było przygotowanie projektu zbiórki funduszy na określony cel w formie kampanii internetowej. Celem olimpiady, organizowanej przez fundację Nowoczesna Polska, jest kształtowanie świadomych użytkowników mediów cyfrowych, czyli takich, którzy są krytycznymi odbiorcami informacji, a także twórcami komunikatów medialnych. Obu uczniom życzymy powodzenia!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap