Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Konkurs Programistyczny Baltie 2018

konkursbaltieFinał Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2018 odbył się 9 czerwca 2018 roku w Zabierzowie. Konkurs rozgrywany był w kilku etapach: szkolnym, powiatowym, wojewódzkim i międzynarodowym, a do ścisłego finału zakwalifikowało się trzech uczniów naszej szkoły. W finale uczniowie mieli do rozwiązania 10 zadań programistycznych w ciągu 150 minut. Miejsca w pierwszej trójce zajęli zawodnicy z Czech i Słowacji. Najlepiej z naszych uczniów z zadaniami finałowymi poradził sobie Jędrzej Mikołajczyk (kl. I TI), który zajął 5 miejsce. 6 miejsce zajął Jakub Karbowiak (kl. I TI), a 9 miejsce Maksymilian Biadasz (kl. I TEK). Serdecznie gratulujemy!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap