Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

XI Rejonowy Konkurs Informatyczny w Jarocinie

plakat 2018 mW Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie dnia 22 marca 2018 roku odbył się finał XI Rejonowego Konkursu Informatycznego dla szkół ponadgimnazjalnych. Uczestniczyli w nim uczniowie z Gostynia, Jarocina, Krotoszyna, Środy Wielkopolskiej i Wrześni. Naszą szkołę reprezentował Stanisław Roszkowiak oraz Bartosz Adamczyk z klasy II TI (technik informatyk). Zmagania konkursowe składały się z dwóch części.

Pierwsza część, to zadania teoretyczne rozwiązywane na arkuszu papierowym, obejmujące test z wiedzy informatycznej i zadanie z układania algorytmu. Po tej części zostało wyłonionych 11 najlepszych uczniów do etapu drugiego, polegającego na rozwiązywaniu trzech zadań przy komputerze (z arkusza kalkulacyjnego, bazy danych i ułożenia programu). W ścisłym finale znalazł się Bartosz Adamczyk, który ostatecznie zajął 5 miejsce.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap