Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Patronat Polskiego Towarzystwa Technologii i Mediów Edukacyjnych

pttimeJuż trzeci raz patronem konkursu dla uczniów oddziałów gimnazjalnych oraz klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej, organizowanego pod hasłem "Potyczki Informatyczne", jest Polskie Towarzystwo Technologii i Mediów Edukacyjnych. Organizacja ta zajmuje się najnowszymi technologiami oraz mediami edukacyjnymi. W jej skład wchodzą naukowcy z wielu ośrodków akademickich w kraju, na czele z prof. dr. hab. Wacławem Strykowskim z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Polskie Towarzystwo Technologii i Mediów Edukacyjnych jest również fundatorem cennej nagrody dla jednego z uczestników konkursu. Więcej o towarzystwie...

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap