Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Godzina Kodowania 2018

hourofcode boxJedna z grudniowych lekcji informatyki w klasach pierwszych, tradycyjnie przeznaczona była na Godzinę Kodowania - udział uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych w inicjatywie skierowanej do młodych ludzi z całego świata. Tak jak w latach minionych, uczniowie poznawali zasady przeprowadzenia prostych zajęć z kodowania, które będą mogli zrealizować programując np. z młodszym rodzeństwem. Bardziej zaawansowani pokusili się o realizację trudniejszych projektów. Wszystkim gratulujemy zapału! Więcej o akcji można znaleźć na stronie www.hourofcode.com.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap