Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Wikiprojekt Powiat wrzesiński

wikipediaUczniowie klasy II TAI (technik informatyk) dołączyli w tym roku do grona uczestników "Wikiprojektu powiat wrzesiński". W trakcie zajęć pod kierunkiem pana Rafała M. Sochy nauczyli się edytować Wikipedię – największą na świecie encyklopedię, a także dodawać materiały na wolnych licencjach do repozytorium multimediów Wikimedia Commons. Podjęli się też stworzenia nowych artykułów o powiecie wrzesińskim, które po recenzji redaktorów projektu będą dostępne dla wszystkich. W podziękowaniu za ich pracę otrzymali od Stowarzyszenia Wikimedia Polska koszulki, książki, torby i inne ciekawe materiały dotyczące Wikipedii.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap