Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Roboday 2019

logo RoboDay 201931 maja 2019 roku uczniowie klas I TE (technik elektronik) i II TI (technik informatyk) pod opieką pani Iwony Pawlaczyk i pana Pawła Grześkowiaka wzięły udział w festiwalu XIV edycji Roboday 2019 na Politechnice Poznańskiej. Dzień ten stanowił niepowtarzalną okazję do zapoznania się z Wydziałem Informatyki Politechniki Poznańskiej, porozmawiania ze studentami, wysłuchania prelekcji na temat języków programowania oraz wzięcia udziału w zajęciach laboratoryjnych, na których młodzież poznała m.in. tajniki chmury obliczeniowej.

Podczas tegorocznego Roboday, poza wyścigami robotów typu Line Follower, odbyły się również pokazy robotów-niespodzianek, wykonanych przez studentów II roku Instytutu Informatyki. Odbyły się również ciekawe konkursy z nagrodami. Zapraszamy do odwiedzenia FB Roboday i polubienia - kliknij tutaj!

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap