Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Informatyka w medycynie

szpitalW ramach praktyk zawodowych, uczniowie klasy II TAI (technik informatyk) mieli możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem systemów i infrastruktury informatycznej "Szpitala Powiatowego we Wrześni" Sp. z o.o. Panowie Artur Bączkiewicz i Piotr Drobiec, opowiedzieli o pracy informatyków w placówce medycznej, a także o specyfice związanej z pracą szpitala i funkcjonowaniem działu IT.

Uczniowie zapoznali się m.in. z obsługą informatyczną nowoczesnych urządzeń do zdjęć rentgenowskich oraz tomografu komputerowego. Poznali także systemy zarządzające funkcjonowaniem szpitalnego oddziału ratunkowego. Na zakończenie zobaczyli infrastrukturę serwerową szpitala.

W imieniu przyszłych informatyków bardzo dziękujemy panu Zbigniewowi Hupało, prezesowi zarządu szpitala, za umożliwienie przeprowadzenia zajęć.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap