Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Code for Green - zajęcia wyjazdowe

uam pp27 i 28 kwietnia 2019 roku uczniowie biorący udział w projekcie Code for Green brali udział w zajęciach na Politechnice Poznańskiej oraz Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W pierwszy dzień uczniowie poznawali zagadnienia związane z ochroną środowiska, programowaniem i budowaniem robotów oraz miernictwem elektronicznym.

Zakończenie zajęć odbyło się podczas ogniska na polu piknikowym przy Malcie. Kolejny dzień to poznawanie metody Design Thinking za pomocą której uczniowie rozwiązywali szereg problemów związanych z problemami środowiskowymi w miastach. 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap