Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Program stypendialny dla maturzystek i studentek firmy Intel

nowe technologie dla dziewczynZapraszamy do aplikowania o stypendia w ramach piątej edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn", prowadzonego przez Fundację Perspektywy i firmę Intel. Stypendystki Intel-Perspektywy otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką mentora lub mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel.

Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 zł brutto, które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Niektóre z nich zaproszone zostaną również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu – w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.

Zainteresowane maturzystki odsyłamy do strony internetowej: www.stypendiadladziewczyn.pl.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap