Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Regionalny Konkurs Informatyczny w Jarocinie

20190328 152706 kopia28 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Regionalnym Konkursie Informatycznym w Jarocinie. W etapie eliminacyjnym udział wzięło 40 uczniów z różnych szkół, natomiast do ścisłego finału awansowało 10 najlepszych. O awansie decydowały punkty z testu, który uczniowie rozwiązywali przez pierwszą godzinę.

W ścisłym finale znalazła się dwójka naszych uczniów - Bartosz Adamczyk oraz Paweł Dopierała z klasy III TI. W etapie finałowym uczniowie przez dwie godziny rozwiązywali zadania praktyczne na komputerach. Ostatecznie Bartosz Adamczyk zajął 5 miejsce, a Paweł Dopierała był 9.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap