Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

VI Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "InfoSukces"

logo Infosukces15 marca 2019 roku uczniowie Stanisław Roszkowiak, Bartosz Adamczyk z klasy III TI (technik informatyk), oraz Szymon Szelest i Jan Łopatka z klasy I TAI (technik informatyk) pod opieką pana Witolda Michalaka po zakwalifikowaniu się, wzięli udział w II etapie Konkursu Informatycznego "InfoSukces", organizowanego przez Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej, który odbywał się w pracowniach informatycznych politechniki w Łodzi.

Po rozwiązaniu testu składającego się z 20 pytań zamkniętych, nastąpiła przerwa w której uczniowie i nauczyciele-opiekunowie wysłuchali wykładu na temat dronów, zorganizowany przez wykładowców i studentów Politechniki Łódzkiej.

Po ogłoszeniu wyników II etapu, finałowe zmagania młodych programistów odbyły się na politechnice tego samego dnia. Do finału (III etap) przeszli Stanisław Roszkowiak i Bartosz Adamczyk. Finał polegał na rozwiązaniu problemu, w którym było trzeba wykorzystać środowisko programowania wizualnego Scratch.

Ogłoszenie laureatów i finalistów nastąpi w kwietniu, podczas uroczystej gali, na której zostaną rozdane nagrody dla zwycięzców konkursu. Uczniom gratulujemy sukcesów!

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap