Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Zawody drugiego stopnia VIII Olimpiady Medialnej

olimpiada medialnaPięcioro uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych z klas technik informatyk: Marcin Jasiecki (kl. I TI), Patrycja Milczarek (kl. II TI) oraz Jakub Nowaczyk, Stanisław Roszkowiak i Oskar Wąsiewicz (kl. III TI), wzięli udział w zawodach drugiego stopnia VIII Olimpiady Medialnej, które odbyły się 26 lutego 2019 roku. Olimpiada, organizowana przez Fundację Nowe Media, ma na celu kształcenie świadomych obywateli społeczeństwa informacyjnego oraz sprawdzenie szeroko pojętych kompetencji medialnych. W ramach zawodów uczniowie rozwiązywali test oraz odpowiadali na kilka pytań otwartych. Wszystkim młodym medioznawcom życzymy awansu do kolejnego etapu!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap