Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Zaprojektowali znaczki pocztowe na 100. rocznicę Powstania Wielkopolskiego

znaczekUczniowie klas II TI i II TAI (technik informatyk), na zajęciach z jednostki modułowej "Stosowanie technik graficznych i multimedialnych" przygotowali projekty znaczków pocztowych, upamiętniających 100. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. W trakcie prac uczniowie korzystali z historycznych obrazów oraz fotografii, dokumentujących to ważne w naszej historii wydarzenie, dzięki któremu Wielkopolska weszła w skład Rzeczypospolitej, odradzającej się po latach zaborów. 

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap