Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Code for Green

CFROd listopada 2018 roku ruszył w naszej szkole innowacyjny program "Code For Green". Na potrzeby projektu powstała pracownia, w której będą odbywały się zajęcia z ekologii oraz programowania i podstaw elektroniki. Organizatorem projektu jest Fundacja Forum Inicjatyw Społecznych. Uczniowie podczas zajęć w pracowni, w terenie oraz w trakcie wyjazdów na Politechnikę Poznańską oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu będą opracowywali metody oraz urządzenia pomagające chronić środowisko.

Powstała również strona internetowa www.codeforgreen.zspwrzesnia.pl, na której na bieżąco będziemy umieszczali nasze osiągnięcia.

Zajęcia w ramach programu "Code For Green" prowadzą panowie Grzegorz Ordan oraz Łukasz Fimiak.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap