Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Lekcje rysunku na świeżym powietrzu

logo rysowanieW poniedziałek 4 czerwca 2018 roku klasa I TA (technik architektury krajobrazu) w ramach lekcji rysunku odbyła zajęcia na powietrzu. Zadaniem uczniów było narysowane drzewa - brzozy - techniką czarno-białą.

 

 

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap