Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Kolejna udana akcja sadzenia drzew

logo sadzenie 2018Po nawałnicy w sierpniu ubiegłego roku, która wyrządzała ogromne straty w drzewostanie na terenie Wrześni wciąż trwają prace porządkowe, ale nie brakuje też nowo posadzonych drzew. Uczniowie naszej szkoły czynnie się do tego przyczyniają. 10 kwietnia 2018 roku klasy II i III TA (technik architektury krajobrazu) oraz sześciu uczniów z klasy III mmo (monter mechatronik) pod opieką pani Moniki Sitko, pani Hanny Piątek i pana Jacka Pluty po raz kolejny wzięli udział w akcji sadzenia drzew w ramach "odbudowy" strat po ubiegłorocznej nawałnicy.

Tym razem nowe drzewa pojawiły się przy ulicy Świętokrzyskiej, gdzie powstała alejka z wiśni osobliwej, szpaler klonów polnych w odmianie "Elsrijk" oraz pojedyncze nasadzenia ambrowca balsamicznego, wierzby oraz dębów.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap