Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Wiosenne porządki

logo sprzątanie 2018Wiosenna aura sprzyja, a budzącą się przyrodę widać na każdym kroku. Uczniowie klasy II TA (technik architektury krajobrazu) w poniedziałek 9 kwietnia 2018 roku poszerzając swoją wiedzę ogrodniczą oraz dbając o teren przy szkole uporządkowali założenia roślinne usuwając ususzone liści, wykonując cięcia krzewów róż oraz iglaków, oczyszczając rabaty z chwastów.

Niespodzianką w tym roku są pojawiające się sukcesywnie rośliny cebulowe - dotychczas podziwiać można było szafrany (Crocus spp.), a już niebawem zakwitną kolejne. Ciekawe jakie?

 

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap