Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Wiosenne porządki

logo sprzątanie 2018Wiosenna aura sprzyja, a budzącą się przyrodę widać na każdym kroku. Uczniowie klasy II TA (technik architektury krajobrazu) w poniedziałek 9 kwietnia 2018 roku poszerzając swoją wiedzę ogrodniczą oraz dbając o teren przy szkole uporządkowali założenia roślinne usuwając ususzone liści, wykonując cięcia krzewów róż oraz iglaków, oczyszczając rabaty z chwastów.

Niespodzianką w tym roku są pojawiające się sukcesywnie rośliny cebulowe - dotychczas podziwiać można było szafrany (Crocus spp.), a już niebawem zakwitną kolejne. Ciekawe jakie?

 

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap