Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Konkurs plastyczny dla uczniów ZSP Września

logo KP 2018Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, którego tematem jest "Gałązka krzewu kwitnącego wiosną". Pracę konkursową można wykonać w dwóch technikach: kredkami lub pastelami suchymi, na kartce formatu A4 z białego bloku technicznego. Termin oddania prac do 20 kwietnia 2018 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 kwietnia 2018 roku. Regulamin konkursu - kliknij tutaj! Prace można zostawiać w sali nr 22 u pani Hanny Piątek.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap