Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Konkurs plastyczny dla uczniów ZSP Września

logo KP 2018Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, którego tematem jest "Gałązka krzewu kwitnącego wiosną". Pracę konkursową można wykonać w dwóch technikach: kredkami lub pastelami suchymi, na kartce formatu A4 z białego bloku technicznego. Termin oddania prac do 20 kwietnia 2018 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 kwietnia 2018 roku. Regulamin konkursu - kliknij tutaj! Prace można zostawiać w sali nr 22 u pani Hanny Piątek.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap