Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Architektura krajobrazu - lekcje pokazowe dla gimnazjalistów

lekcje pokazowe architektury krajobrazu boxDrodzy gimnazjaliści, już niedługo będziecie musieli podjąć ważną decyzję - jaką szkołę wybrać oraz w jakim kierunku się dalej uczyć? Aby ułatwić Wam zadanie, nauczyciele i uczniowie klas technik architektury krajobrazu przygotują lekcje pokazowe, w czasie których będziecie mogli się przekonać czym charakteryzuje się ten zawód oraz jak wygląda nauka przedmiotów specjalistycznych. Lekcje odbędą się 21 i 23 marca oraz 4 i 6 kwietnia. Zapraszamy grupy 15-osobowe wraz z opiekunem. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa u nauczycieli przedmiotów architektury krajobrazu.

 lekcje pokazowe architektury krajobrazu plakat

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap