Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Architektura krajobrazu - lekcje pokazowe dla gimnazjalistów

lekcje pokazowe architektury krajobrazu boxDrodzy gimnazjaliści, już niedługo będziecie musieli podjąć ważną decyzję - jaką szkołę wybrać oraz w jakim kierunku się dalej uczyć? Aby ułatwić Wam zadanie, nauczyciele i uczniowie klas technik architektury krajobrazu przygotują lekcje pokazowe, w czasie których będziecie mogli się przekonać czym charakteryzuje się ten zawód oraz jak wygląda nauka przedmiotów specjalistycznych. Lekcje odbędą się 21 i 23 marca oraz 4 i 6 kwietnia. Zapraszamy grupy 15-osobowe wraz z opiekunem. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa u nauczycieli przedmiotów architektury krajobrazu.

 lekcje pokazowe architektury krajobrazu plakat

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap