Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Konkurs fotograficzny "W poszukiwaniu wiosny"

konkurs fotograficznyMacie młodsze rodzeństwo lub znajomych w gimnazjum? Jeśli tak - przekażcie im tę informację! Amatorów przyrody i fotografii zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "W poszukiwaniu wiosny". Uczestnik powinien zgłosić 3 zdjęcia przedstawiające krajobraz, roślinę lub grupy roślin, które ukażą budzącą się do życia przyrodę. Na prace czekamy do 28 marca 2018 roku. Konkurs przeznaczony jest dla klas gimnazjalnych oraz VII klas szkoły podstawowej. Regulamin konkursu do pobrania tutaj.

 

 konkurs fotograficzny plakat

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap