Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Zabytkowy cmentarz Sokolniki

logo SokolnikiCorocznie uczniowie naszej szkoły porządkują cmentarz w Sokolnikach. Uczniowie klasy III mm (monter mechatronik) pod opieką pana Jacka Pluty oraz klasy II TA, III TA oraz IV TA z nauczycielami architektury krajobrazu w październiku i listopadzie przeprowadzili prace pielęgnacyjne zieleni oraz odnowili elementy architektury na terenie nekropolii.

 

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap