Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Sadzenie drzew po nawałnicy

logo sadzenie drzew13 oraz 14 listopada 2017 roku odbywała się akcja wykonania nowych nasadzeń drzew, jako rekompensaty za straty w drzewostanie spowodowane sierpniową nawałnicą. Patronat nad przedsięwzięciem objęła Zielona Strona Wrześni, która przy współpracy szkół ponadpodstawowych z terenu miasta wykonuje uzupełnienia ubytków drzew.

W poniedziałek uczennice klasy III TA (technik architektury krajobrazu) Klaudia Chołuj, Justyna Kubiaczyk, Karolina Durczak, Weronika Pokrzywińska, Paulina Rembowicz i Weronika Woźniak oraz uczniowie klasy III mm (monter mechatronik) Dariusz Gołąb, Mateusz Maciejewski, Dominik Bryś, Szymon Langner i Grzegorz Rajski sadzili drzewa wzdłuż ulicy Bronisławy Śmidowicz. Niemałych rozmiarów drzewa m.in. brzozy, graby i klony dostarczyła zieleń miejska, która kierowała pracami terenowymi. Na zakończenie prac uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

We wtorek kolejna tura drzew do posadzenia, w co zaangażowana będzie klasa II TA (technik architektury krajobrazu) pod opieką pani Moniki Sitko.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap