Dzień Międzynarodowy

logo Dzień Międzynarodowy 2019W dniach od 1 do 5 kwietnia 2019 roku odbywa się w naszej szkole trzynasta edycja projektu "Dzień Międzynarodowy". Tegorocznym hasłem przewodnim jest "Sztuka krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych". Pod kierunkiem nauczycieli języków obcych uczniowie przygotowali różnorodne gry, zabawy oraz quizy związane z tematem, aby urozmaicić lekcje kolegów i koleżanek. Na korytarzu pojawią się stanowiska z atrakcjami, a nagrodą za prawidłowo rozwiązane zadania będą słodkie pyszności.

Przedstawiciele klas będą uczestniczyć w grze językowej oraz w konkursie na przebranie. Zapraszamy do udziału!

Dnia 2 kwietnia (we wtorek) o godzinie 10:15 w sali 108 nastąpi podsumowanie konkursów z języka angielskiego i niemieckiego. Zapraszamy serdecznie wymienionych poniżej laureatów, którzy z rąk Pana Dyrektora otrzymają nagrody.

Wyniki konkursów z języka niemieckiego:

Konkurs Głośnego Czytania:
I miejsce - Julia Nowicka, kl. II TI ( M. Kostecka)
II miejsce - Paweł Kapela, kl. I TI (L. Kostrzewa)

Konkurs przysłów niemieckich:
I miejsce - Julia Nowicka, kl. II TI (M.Kostecka)
II miejsce - Justyna Sobczak, kl. III TEK (K. Stachowiak)
III miejsce - Michał Zajda, kl. II TI (M. Kostecka)

Konkurs Wiedzy o Niemczech:
I miejsce - Michał Ladorski , kl. I TI (L. Kostrzewa)
II miejsce - Patryk Ostrowicki, kl. II TI (M. Kostecka)
III miejsce - Bryan Zelmer, kl. II TM (L. Kostrzewa)

Wyniki konkursów z języka angielskiego:

Dyktando z języka angielskiego:
I miejsce – Kacper Kozłowski kl. III TM ( W. Suplewska)
II miejsce – Jakub Berliński kl. IV TM (M. Bączkiewicz)
II miejsce - Bartosz Stachowiak kl. I TB (K. Stachowiak)

Konkurs Głośnego Czytania:
I miejsce - Adam Maciejak, kl. II TI (K. Graczyk)
II miejsce – Michał Wąsiewicz, kl. III TEK (K. Graczyk)
III miejsce - Monika Pawlak, kl. III TI (A. Adam)

Konkurs leksykalno-gramatyczny:
I miejsce - Mikołaj Bartkowiak, kl. III TAI (W. Suplewska)
II miejsce - Damian Dębczyński, kl. III TAI (W. Suplewska)
III miejsce - Mikołaj Szalbierz, kl. II TI (K. Graczyk)

Konkurs Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego:
I miejsce - Jakub Andrzejczak, kl. I TM (H. Olejniczak)
II miejsce - Michał Gołębiewski, kl. III TE (H. Olejniczak)
III miejsce – Mateusz Przywarty, kl. I TAI (A. Adam)

Konkurs "Idiomy Angielskie":
I miejsce - Magdalena Trzmiel, kl. II TEK (H. Olejniczak)
II miejsce - Magdalena Bzowa, kl. I TEK (H. Olejniczak)
III miejsce - Patrycja Milczarek, kl. II TI (K. Graczyk)

Konkurs na Przebranie:
I miejsce – Oliwia Jasińska, kl. III TEK (K. Waszak)

GALERIA