Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka"

logo fraszkaDziesięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Fraszka". W trakcie 45 minut konkursowicze, zmagali się z testem nauki o języku. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych, w Zespole Szkół Politechnicznych, najlepszy był Mateusz Chmielewski z klasy II TI (technik informatyk). Zaraz po nim uplasowali się: Agata Sawa oraz Adrian Bagrowski. Gratulujemy!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap