Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny o "Złotą stalówkę"

logo złota stalówkaW czwartek, 12 stycznia 2017 roku odbył się szkolny etap Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego o "Złotą stalówkę" pod patronatem Starosty Wrzesińskiego. W potyczkach ortograficznych wzięło udział 32 uczniów z naszej szkoły. Najlepszymi okazali się: I miejsce - Karolina Jaroni kl. III TUA (technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej), II miejsce - Dawid Jagielski kl. III TI (technik informatyk), III miejsce - Milena Kwiatkowska kl. III TEK (technik ekonomista). Wymienione osoby będą reprezentowały szkołę w etapie powiatowym, który odbędzie się 15 marca 2017 roku. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap