Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Zwycięstwo w pierwszej edycji konkursu Booktalking

logo booktalkWe wtorek 29 listopada 2016 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu odbył się międzyszkolny konkurs czytelniczo-językowy Booktalking. Booktalking to krótkie zareklamowanie książki, jej ustna prezentacja w języku angielskim. Konkurs organizowany był przy współpracy z Wydziałem Anglistyki UAM oraz pod patronatem Ośrodka Doskonalenia Nauczyciela w Poznaniu i Wydawnictwa Oxford.

Wzięło w nim udział 35 zespołów z 9 poznańskich oraz 11 podpoznańskich szkół. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności językowych, popularyzacja czytelnictwa oraz zmierzenie się ze sztuką autoprezentacji.

Zespół Szkół Politechnicznych reprezentowali uczniowie klasy II TE (technik elektronik): Wojciech Grzegorek, Wojciech Domżalski i Cezary Czajka, którzy prezentowali książkę Cecelii Ahern "Love, Rosie", i to oni okazali się być najlepsi!

Kompetencje językowe Wojtka Grzegorka oraz gra aktorska i talent muzyczny jego kolegów zachwyciły jury, pozostałych uczestników oraz zgromadzoną publiczność.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap