Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

II miejsce w "Czternastym Wrzesińskim Dyktandzie Ortograficznym"

logo dyktando 201624 października 2016 roku w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza odbyło się Czternaste Wrzesińskie Dyktando Ortograficzne. Jego organizatorem jest Stowarzyszenie Twórczości Teatralnej "AKT". Tekst dyktanda pt. "Nowalijka czy w koło Macieju" ułożył Sebastian Surendra. Wszyscy uczestnicy podkreślali, że w tym roku było ono bardzo trudne. W potyczkach ortograficznych wzięło udział kilkadziesiąt osób. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach: dorośli i uczniowie.

W kategorii uczniowie drugie miejsce zajęła Milena Kwiatkowska uczennica klasy III TEK (technik ekonomista). Serdecznie gratulujemy!

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap