Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Zakończenie akcji "Książki do puszki"

logo puszkaZakończyła się akcja "Książki do puszki". Udało nam się zebrać kilkaset książek. Były to głównie: beletrystyka, klasyka i poradniki. Nie spodziewałyśmy się takiego odzewu. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, szczególnie pani Barbarze Budzyńskiej jak również pozostałym szkołom biorącym udział w zbiórce: Liceum Ogólnokształcącemu im. Henryka Sienkiewicza oraz Zespołowi Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich we Wrześni.

Wczoraj, 8 marca 2016 roku, kartony z książkami odebrała szer. Kamila Lacka-Majewska z Zakładu Karnego w Gębarzewie. Zostaną one włączone do biblioteki mieszczącej się na terenie więzienia.

Krótki wywiad z przedstawicielką zakładu przeprowadził pan Przemysław Turz z Radio Września.

Akcja oficjalnie się zakończyła, ale zbiórka trwa nadal. Jeżeli posiadasz w domu jakiekolwiek książki, do których już nie powrócisz ,przynieś je do biblioteki szkolnej i daj im drugie życie. Zbieramy również czasopisma i magazyny.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap