Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Czym jest język cyberkultury?

logo cyberW czwartek, 3 grudnia 2015 roku, uczniowie klasy II TI i II TUA mieli okazję wysłuchać wykładu na temat "Język cyberkultury". W tajniki tego zagadnienia wprowadził uczniów doktorant Instytutu Filologii Polskiej UAM w Poznaniu, Sebastian Surendra.

Jak się okazuje cyberkultura, czyli nowe oblicze kultury popularnej wykorzystującej multimedia, w tym głównie komputery oraz sieć połączeń i powiązań komputerowych, łączy się ściśle z zagadnieniami języka polskiego.

Prowadzący w ciekawy sposób ukazał te powiązania i uświadomił, że związek języka polskiego z informatyką jest tak naprawdę bardzo mocny i ciągle to zagadnienie ewaluuje i jest modyfikowane.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap