Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Narodowe Czytanie "Lalki"

logo czytanie Lalka5 września 2015 roku przypadła 4. edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, zapoczątkowanej przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W ZSP wspólne czytanie, tym razem "Lalki" Bolesława Prusa (w poprzednim roku "Trylogii" Henryka Sienkiewicza) odbyło się 4 września. Rozpoczął tradycyjnie dyrektor pan Bogdan Nowak, następnie wybrany fragment powieści przeczytali: starosta Dionizy Jaśniewicz, wicestarosta Waldemar Grzegorek, nauczyciel Mirosław Jadryszak oraz uczniowie Weronika Jakubowska i Krzysztof Stachnik.

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap