Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Wygrali Wielkopolskie Mistrzostwa Ortograficzne!

logo konkurs ortograficzny12 marca 2015 roku odbył się finał Wielkopolskich Mistrzostw Ortograficznych "Dyktando o Laur Kantego". Mistrzostwa składają się z dwóch etapów: szkolnego i międzyszkolnego. Zmagania organizowane są przez III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego, współorganizatorem jest Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wielkopolskie Mistrzostwa Ortograficzne "Dyktando o Laur Kantego" zostały objęte honorowym patronatem przez Towarzystwo Miłośników Języka Polskiego. Konkurs obejmuje swoim zasięgiem uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Wielkopolski. Tym bardziej należy pogratulować uczniom Zespołu Szkół Politechnicznych, Szymonowi Domżalskiemu, który zajął pierwsze miejsce oraz Milenie Kwiatkowskiej, która zdobyła miejsce drugie.

W założeniu organizatorów inicjatywa promująca zasady poprawnej pisowni ma stanowić przyczynek do rozwijania wśród uczniów kompetencji językowych.

 

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap