Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Zmiany w egzaminie maturalnym

logo matura jpolskiOd 2015 roku CKE wprowadziła zmiany w przeprowadzaniu egzaminów maturalnych. Uczniów techników ta modyfikacja dotyka w 2016. Spośród pięciu egzaminów cztery będę przeprowadzane w dzisiejszym kształcie - zmianie ulega jedynie sposób przeprowadzania egzaminu z języka polskiego. Zachęcamy do zapoznania się z opisem przebiegu egzaminów z języka polskiego oraz wykazem obowiązujących lektur (kliknij tutaj!).

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap