Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

I Konkurs Głośnego Czytania

czytanie glosne logoJeśli jesteś uczniem Zespołu Szkół Politechnicznych i chcesz wziąć udział w konkursie głośnego czytania? Wypożycz z biblioteki książkę Melchiora Wańkowicza pt. "Szkice spod Monte Cassino". Wybierz dowolny, ale interesujący Cię fragment, przygotuj się do jak najlepszego przeczytania go. Zgłoś swoją kandydaturę do 4 marca 2015 roku u swojego polonisty lub w bibliotece szkolnej.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap