Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Czytam, bo lubię

konkurs czytania logoZapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych do udziału w konkursie na najciekawszą recenzję książki. Podziel się swoimi refleksjami na temat książki, która Cię zachwyciła i zachęć innych do przeczytania jej. Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa) prosimy przynosić do biblioteki szkolnej lub sali nr 24, do 13 lutego 2015 roku (piątek). Najciekawsze, najoryginalniejsze recenzje zostaną nagrodzone.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap