Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Konkurs plastyczny

konkurs plastyczny logoJeśli jesteś uczniem Zespołu Szkół Politechnicznych i masz:

  • głowę pełną pomysłów,
  • odrobinę talentu,
  • trochę zapału,
  • nieco cierpliwości.

Wykonaj jedyną w swoim rodzaju zakładkę do książki. Technika dowolna. Liczy się pomysł, estetyka wykonania i wygoda w zastosowaniu. Podpisane prace (każdy uczestnik przygotowuje jedną zakładkę) prosimy przynosić do 30 stycznia 2015 roku (piątek), do sali nr 24 lub biblioteki szkolnej. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku lutego.

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap