Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Supermaturzysta z języka polskiego

logo supermaturzystaW czwartek, 26 kwietnia 2014 roku, w Zespole Szkół Politechnicznych odbyło się podsumowanie Supermaturzysty z języka polskiego. Jest to projekt Powiatu Wrzesińskiego, który jest realizowany w szkołach podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Nauczyciele w macierzystych szkołach doskonalą umiejętność czytania ze zrozumieniem. Projekt ma na celu pomóc uczniom w przygotowaniu do tej części egzaminu maturalnego z języka polskiego.

W zabawie uczestniczyło 10 szkół, łącznie 176 osób. Uczniowie wzięli udział w podsumowującym teście. Był on przygotowany osobno dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Wszyscy otrzymali dyplomy, a najlepsi zostali nagrodzeni. Grupy „supermaturzystów" w Zespole Szkół Politechnicznych były przygotowane przez panie: Anitę Rembowicz-Robaszkiewicz oraz Renatę Bianek.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap