Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Wyniki szkolnego etapu konkursu ortograficznego

konkurs ortograficznyPrezentujemy wyniki szkolnego etapu konkursu ortograficznego. Nagrodzeni zostali Daniel Sobczak - kl. II ATI (technik informatyk), Szymon Domżalski - kl. II TE (technik elektronik) i Adam Torous - kl. II TE (technik elektronik).

Laureatom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w IX Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się 3 grudnia 2013 roku w naszej szkole.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap