Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Finał Konkursu Ortograficznego o Złotą Stalówkę

logo finał konkurs ortograficzny 2019Już trzynasty raz w murach naszej szkoły odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego o Złotą Stalówkę. Ponad trzydziestu uczestników, reprezentantów szkół powiatu wrzesińskiego, walczyło o tytuł najlepszego i zajęcie zaszczytnego pierwszego miejsca. Jak zwykle nie było łatwo. Tym bardziej gratulujemy Filipowi Ulanowskiemu uczniowi klasy IV TI (technik informatyk), który pokonał przeciwników i wygrał, a także Wojciechowi Grzegorkowi, uczniowi klasy IV TE (technik elektronik), który zajął drugie miejsce.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
3
5
6
2019-09-16 09:59:03

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap