Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Finał Konkursu Ortograficznego o Złotą Stalówkę

logo finał konkurs ortograficzny 2019Już trzynasty raz w murach naszej szkoły odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego o Złotą Stalówkę. Ponad trzydziestu uczestników, reprezentantów szkół powiatu wrzesińskiego, walczyło o tytuł najlepszego i zajęcie zaszczytnego pierwszego miejsca. Jak zwykle nie było łatwo. Tym bardziej gratulujemy Filipowi Ulanowskiemu uczniowi klasy IV TI (technik informatyk), który pokonał przeciwników i wygrał, a także Wojciechowi Grzegorkowi, uczniowi klasy IV TE (technik elektronik), który zajął drugie miejsce.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap