Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Podsumowanie konkursów artystycznych

logo podsumowanie konkursy artystyczne 2018Gratulacje, podziękowania i wyrazy uznania dla młodych artystów ZSP. Mimo to, że technikum stawia przede wszystkim na wykształcenie techniczne, szkoła nie podcina skrzydeł uczniom utalentowanym artystycznie. Często wybieraną dziedziną tworzenia jest fotografia. W ciągu ostatnich lat ZSP było reprezentowane w konkursach, takich jak Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży "Talenty" czy też "Tęcza" pod przewodnictwem Stowarzyszenia Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie" w Warszawie.

Opiekunami szkolnymi zostały nauczycielki języka polskiego (panie: Joanna Anielak, Renata Bianek i Justyna Jurkiewicz). W reprezentacji szkoły w dziedzinie "malowania światłem" wzięli udział Filip Woźniak i Jakub Marciniak z IV TE (technik elektronik), a także Dawid Tomiak z klasy II TEK (technik ekonomista). Technikę malarstwa tradycyjnego wybrała Michalina Leracz z klasy III TEK (technik ekonomista).

Głównym celem konkursu było rozwijanie wyobraźni plastycznej i fotograficznej poprzez interpretację przyrody, kształtowanie emocjonalnej więzi z naturą, propagowanie różnych technik malarskich i fotograficznych oraz stworzenie możliwości wymiany doświadczeń artystycznych.

Prace konkursowe znajdują się w galerii poniżej.

Jakub Marciniak kl. IV TE

GALERIA

Prace Filipa Woźniaka

Prace Jakuba Marciniaka

Prace Dawida Tomiaka

Praca Michaliny Leracz

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap