Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyk polski

Konkurs literacki "Fantastyczny Miłosław 2017"

logo Fantystyczny Miłosław 2017Paulina Szalbierz, uczennica klasy II TB (technik budownictwa), stanęła do rywalizacji w konkursie literackim "Fantastyczny Miłosław 2017", w ramach którego uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów z terenu Wielkopolski pisali opowiadanie fantastyczne. Paulina została zaproszona do finału, który odbył się 20 października 2017 roku w Miłosławskim Centrum Kultury.

Finaliści wzięli udział w kursie twórczego, kreatywnego pisania i mieli okazję spotkać się z jednym z czołowych twórców polskiej literatury fantasy - panem Jakubem Ćwiekiem. W programie festiwalu znalazły się też inne atrakcje, m.in. konkurs na fantastyczny strój, koncert muzyki folkowo-metalowej wykonanej przez zespół Leśne Licho.

Paulinie bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy wielu jeszcze sukcesów oraz chęci do spisania tego, co przyniosą myśli.

GALERIA
(źródło: facebook.com - Miłosławskie Centrum Kultury)

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap