Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Targi Edukacyjne

Targi EdukacyjneW dniu 6 marca 2020 roku grupa uczniów biorących udział w Projekcie "Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego - stawiamy na kształcenie fachowców" wraz z opiekunami panią Małgorzatą Głowacką, panią Magdaleną Kostecką oraz panią Moniką Załuską, odwiedzili Poznańskie Targi Edukacyjne. Uczniowie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych, porozmawiać z ich przedstawicielami i zebrać potrzebne informacje. Na targach pojawiły się  niemal wszystkie szkoły wyższe z Poznania, jak również renomowane uczelnie spoza regionu i uniwersytety z zagranicy m.in. Danii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap