Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

milosc baner

V Międzypowiatowy Przegląd Polskiej Piosenki o tematyce miłosnej

przeglad piosenki milosnejW dniu 19 lutego 2014 roku w sali Wrzesińskiego Ośrodka Kultury odbędzie się V Międzypowiatowy Przegląd Polskiej Piosenki o tematyce miłosnej "Miłość ci wszystko wybaczy...". Patronat nad jubileuszową edycją przeglądu objął Starosta Wrzesiński pan Dionizy Jaśniewicza. Przegląd skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych powiatu wrzesińskiego oraz szkół ponadgimnazjalnych powiatów: wrzesińskiego, słupeckiego, gnieźnieńskiego, średzkiego, poznańskiego oraz jarocińskiego.

Zgłoszenia wykonawców przyjmuje do 17 lutego 2014 roku pani Agnieszka Pol - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap