Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

milosc baner

V Międzypowiatowy Przegląd Polskiej Piosenki o tematyce miłosnej

przeglad piosenki milosnejW dniu 19 lutego 2014 roku w sali Wrzesińskiego Ośrodka Kultury odbędzie się V Międzypowiatowy Przegląd Polskiej Piosenki o tematyce miłosnej "Miłość ci wszystko wybaczy...". Patronat nad jubileuszową edycją przeglądu objął Starosta Wrzesiński pan Dionizy Jaśniewicza. Przegląd skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych powiatu wrzesińskiego oraz szkół ponadgimnazjalnych powiatów: wrzesińskiego, słupeckiego, gnieźnieńskiego, średzkiego, poznańskiego oraz jarocińskiego.

Zgłoszenia wykonawców przyjmuje do 17 lutego 2014 roku pani Agnieszka Pol - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap