Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

milosc baner

V Międzypowiatowy Przegląd Polskiej Piosenki o tematyce miłosnej

przeglad piosenki milosnejW dniu 19 lutego 2014 roku w sali Wrzesińskiego Ośrodka Kultury odbędzie się V Międzypowiatowy Przegląd Polskiej Piosenki o tematyce miłosnej "Miłość ci wszystko wybaczy...". Patronat nad jubileuszową edycją przeglądu objął Starosta Wrzesiński pan Dionizy Jaśniewicza. Przegląd skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych powiatu wrzesińskiego oraz szkół ponadgimnazjalnych powiatów: wrzesińskiego, słupeckiego, gnieźnieńskiego, średzkiego, poznańskiego oraz jarocińskiego.

Zgłoszenia wykonawców przyjmuje do 17 lutego 2014 roku pani Agnieszka Pol - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap