Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Olimpiady i konkursy

Rok szkolny 2017/2018

  • II Olimpiada Cyfrowa:
    • Patrycja Milczarek (kl. I TI) - finalistka etapu centralnego
      (opiekun: pan Rafał M. Socha)
  • Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok B – Wynalazczość:
    • Monika Cieślak (kl. II TEK) - laureatka etapu centralnego
      (opiekun: pani Agnieszka Pol)
  • XXXI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych:
    • Dominika Stawska (kl. III TB) - laureat etapu centralnego
    • Rafał Kościelniak (kl. III TB) - finalistka etapu centralnego
    • Małgorzata Kapela (kl. IV TB) - laureatka etapu centralnego
      (opiekun: pani Monika Załuska)
  • III Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich:
    • Klaudia Mikołajczak (kl. III TEK) - laureatka etapu centralnego, V miejsce
    • Agata Majchrzak (kl. III TEK) - finalistka etapu centralnego
    • Wiktor Fogt (kl. II TEK) - finalista etapu centralnego
      (opiekun: pani Małgorzata Głowacka)
  • V Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna:
    • Mateusz Chmielewski (kl. III TI) - uczestnik etapu okręgowego
    • Klaudia Wojciechowska (kl. III TI) - uczestniczka etapu okręgowego
    • Stanisław Roszkowiak  (kl. II TI) - uczestnik etapu okręgowego
    • Mikołaj Zielonka (kl. III TI) - uczestnik etapu okręgowego
      (opiekun: pan Rafał M. Socha)
  • II Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej:
    • Jakub Nowaczyk (kl. II TI) - uczestnik etapu okręgowego
    • Jakub Ostach (kl. II TI) - uczestnik etapu okręgowego
    • Monika Pawlak (kl. II TI) - uczestniczka etapu okręgowego
    • Stanisław Roszkowiak (kl. II TI) - uczestnik etapu okręgowego
    • Daniel Urbanowicz (kl. II TI) - uczestnik etapu okręgowego
    • Oskar Wąsiewicz (kl. II TI) - uczestnik etapu okręgowego
      (opiekun: pan Rafał M. Socha)
  • VII Olimpiada Medialna:
    • Jędrzej Mikołajczyk (kl. I TI) - uczestnik etapu okręgowego
    • Jakub Nowaczyk (kl. II TI) - uczestnik etapu okręgowego
    • Monika Pawlak (kl. II TI) - uczestniczka etapu okręgowego
    • Daniel Urbanowicz (kl. II TI) - uczestnik etapu okręgowego
    • Joanna Wawrowska (kl. II TI) - uczestniczka etapu okręgowego
    • Oskar Wąsiewicz (kl. II TI) - uczestnik etapu okręgowego
      (opiekun: pan Rafał M. Socha)
  • IV Olimpiada Wiedzy o Mediach:
    • Mateusz Chmielewski (kl. III TI) - uczestnik etapu okręgowego
    • Klaudia Wojciechowska (kl. III TI) - uczestniczka etapu okręgowego
    • Mikołaj Zielonka (kl. III TI) - uczestnik etapu okręgowego
      (opiekun: pan Rafał M. Socha)

Rok szkolny 2016/2017

  • XXX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych:
    • Krzysztof Tokarski (kl. III TB) - laureat etapu centralnego
    • Małgorzata Kapela (kl. III TB) - finalistka etapu centralnego
      (opiekun: pani Sonia Chałupniczak, pani Joanna Kosmala)
  • Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok B – Wynalazczość:
    • Wiktoria Walkowiak (kl. III TEK) - laureatka etapu centralnego, I miejsce
    • Karolina Pankros (kl. III TEK) - finalistka etapu centralnego
      (opiekun: pani Agnieszka Pol)
  • II Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich:
    • Michalina Leracz (kl. II TEK) - finalistka etapu centralnego
      (opiekun: pani Małgorzata Głowacka)
  • VI Olimpiada Medialna:
    • Adam Marciniak (kl. III TI) - finalista etapu centralnego
      (opiekun: pan Rafał M. Socha)
  • IV Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna:
    • Adam Marciniak (kl. III TI) - uczestnik etapu centralnego
      (opiekun: pan Rafał M. Socha)
  • Turniej Talentów "Akademia Księgowego":
    • Szymon Dankowski (kl. IV TEK) - finalista etapu okręgowego
  • Ogólnopolski Konkurs "Zostań ekonomistą":
    • Wiktoria Walkowiak (kl. III TEK) i Szymon Andrzejewski (kl. III TEK)
      - laureaci etapu centralnego
    • Katarzyna Bosacka (kl. III TEK) i Angelika Piękna (kl. III TEK) 
      laureatki etapu centralnego
    • Lidia Bednarek (kl. III TEK) i Karolina Pankros (kl. III TEK) 
      laureatki etapu centralnego
      (opiekun: pani Agnieszka Pol)
  • Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego:
    • Krzysztof Brzeziński (kl. I TI) i Karol Torzewski (kl. I TI)
      - uczestnicy finału, reprezentanci powiatu wrzesińskiego

Rok szkolny 2015/2016

  • XXIX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych:
    • Anna Dzienniak (kl. IV TB) - finalistka etapu centralnego
  • Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok A – Innowacje techniczne:
    • Agata Sawa (kl. II TUA) - finalistka etapu centralnego
    • Patrycja Stanisławska (kl. II TUA) - finalistka etapu centralnego
    • Wiktoria Walkowiak (kl. II TEK) - finalistka etapu centralnego
  • Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości Blok B:
    • Wiktoria Walkowiak (kl. II TEK) - V miejsce - laureatka etapu centralnego
  • Konkurs matematyczny "Kangur":
    • Adam Marciniak (kl. II TI) - wyróżnienie
    • Bartosz Maćkowiak (kl. II TE) - wyróżnienie
    • Marcin Bosacki (kl. I TE) - wyróżnienie
    • Dominika Stawska (kl. I TB) - wyróżnienie
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Architekturze:
    • Filip Górski (kl. IV TA) - III miejsce - laureat etapu centralnego
  • XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej:
    • Szymon Domżalski (kl. IV TE) - IV miejsce - laureat etapu centralnego
  • Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra":
    • Szymon Domżalski (kl. IV TE) - IV miejsce - laureat etapu centralnego
  • Konkurs matematyczny "Pangea":
    • Eryk Kosmala (kl. II TI) - finalista
    • Wojciech Kominkiewicz (kl. III TU) - finalista
    • Filip Woźniak (kl. II TE) - finalista
    • Andrzej Szablewski (kl. I TI) - finalista
  • Konkurs "Supermatematyk":
    • Adam Dudkiewicz (kl. III TE) - I miejsce
    • Eryk Kosmala (kl. II TI) - III miejsce
    • Adam Marciniak (kl. II TI) - V miejsce
    • Grzegorz Rajski (kl. I mm) - I miejsce
    • Jakub Duczkowski (kl. III lo) - finalista
    • Mateusz Chmielewski (kl. I TI) - finalista
    • Andrzej Szablewski (kl. I TI) - finalista
    • Dominika Stawska (kl. I TB) - finalistka
  • Konkurs "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych":
    • Aneta Pankros (kl. IV TEK) - III miejsce, finalista etapu centralnego
    • Paulina Machińska (kl. IV TEK) - III miejsce, finalista etapu centralnego
    • Natalia Dębek (kl. IV TEK) - III miejsce, finalista etapu centralnego

Rok szkolny 2014/2015

  • Konkurs matematyczny "Kangur":
    • Adam Marciniak (kl. I TI)
    • Eryk Kosmala (kl. I TI)
    • Szymon Andrzejewski (kl. I TEK)
    • Szymon Domżalski (kl. III TE)
    • Łukasz Nowicki (kl. IV ATI)
  • Konkurs "Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego - Matematyka":
    • Adam Marciniak (kl. I TI)
  • Konkurs "Supermatematyk":
    • Eryk Kosmala (kl. I TI) - laureat
    • Szymon Domżalski (kl. III TE) - laureat
    • Adam Marciniak (kl. I TI) - laureat
    • Bartosz Maćkowiak (kl. I TE) - laureat
    • Szymon Michalak (kl. II TE) - laureat
  • Liga Matematyczna:
    • Szymon Domżalski (kl. III TE) - VI miejsce
    • Łukasz Nowicki (kl. IV ATI) - VI miejsce
    • Paula Drażniuk (kl. IV ATI) - VI miejsce
    • Piotr Pawlaczyk (kl. IV ATI) - VI miejsce
    • Adam Dutkiewicz (kl. II TE) - VI miejsce
    • Szymon Michalak (kl. II TE) - VI miejsce
    • Michał Molenda (kl. II TUA) - VI miejsce
  • Konkurs matematyczny "Pangea":
    • Artur Grabarek (kl. III TEK)

Rok szkolny 2013/2014

  • Konkurs matematyczny "Kangur":
    • Łukasz Nowicki (kl. III ATI)
    • Szymon Domżalski (kl. II TE)
    • Amadeusz Szymko (kl. III ATI)
    • Krzysztof Sokołowski (kl. II TEK)
  • Konkurs "Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego - Matematyka":
    • Łukasz Nowicki (kl. III ATI)
    • Amadeusz Szymko (kl. III ATI)
    • Michał Molenda (kl. I TUA)
    • Szymon Domżalski (kl. II TE)
  • Konkurs "Supermatematyk":
    • Adam Dutkiewicz (kl. I TE) - laureat
    • Łukasz Nowicki (kl. III ATI) - laureat
    • Szymon Domżalski (kl. II TE) - laureat
  • Liga Matematyczna:
    • Łukasz Nowicki (kl. III ATI) - III miejsce
    • Szymon Domżalski (kl. II TE) - III miejsce
    • Łukasz Styczyński (kl. III TB) - III miejsce
  • Konkurs matematyczny "Pangea":
    • Łukasz Nowicki (kl. III ATI) - finalista
    • Szymon Domżalski (kl. II TE) - finalista
    • Paweł Kraska (kl. II TE) - finalista
    • Patrycja Banaś (kl. II TB) - finalista
    • Aneta Pankros (kl. II TEK) - finalista
    • Dawid Cała (kl. II TB) - finalista

Rok szkolny 2012/2013

  • I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Bankach:
    • Klaudia Zygmunt (kl. III TEK) - finalistka
    • Monika Tarłowska (kl. III TEK) - finalistka
    • Marcin Dobiecki (kl. II TEK) - finalista
  • III Konkurs Wiedzy o Podatkach:
    • Natalia Dąbek (kl. I TEK) - III miejsce
  • XXXIX Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości:
    • Aneta Pankros (kl. I TEK) - finalistka
    • Sara Nowacka (kl. III TEK) - finalistka
    • Jowita Kaźmierczak (kl. I TB) - laureatka
  • XXIX Olimpiada Wiedzy Technicznej:
    • Łukasz Balicki (kl. IV TE) - finalista
  • XXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych:
    • Joanna Sikora (kl.  IV TB) - finalistka
  • VI Olimpiady Innowacji Technicznych:
    • Łukasz Balicki (kl. IV TE) - finalista
    • Mateusz Gałdecki (kl. III TE) - finalista
  • Konkurs "Supermatematyk":
    • Dawid Cała (kl. I TB) - V miejsce
    • Michał Wojciechowski (kl. III BTI) - I miejsce
  • Konkurs matematyczny "Kangur":
    • Szymon Domżalski (kl. I TE) - wyróżnienie
  • II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwon-do
    w konkurencji układów formalnych chłopców:
    • Bartosz Orzechowski (kl. I TEA) - II miejsce
  • II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwon-do
    w konkurencji walk chłopców w kategorii +75kg:
    • Bartosz Orzechowski (kl. I TEA) - II miejsce
  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Taekwon-do ITF:
    • Bartosz Orzechowski (kl. I TEA) - II miejsce
  • XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Taekwon:
    • Marta Kołodzińska (kl. I TB) - III miejsce

Rok szkolny 2011/2012

  • Konkurs matematyczny "Kangur":
    • Łukasz Nowicki (kl. I ATI)
    • Paweł Miłończyk (kl. II BTI)
    • Łukasz Styczyński (kl. I TB)
    • Maciej Przybyła (kl. IV TB)
  • Konkurs "Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego - Matematyka":
    • Łukasz Nowicki (kl. I ATI)
    • Patrycja Krych (kl. II TB)
    • Paweł Miłończyk (kl. II BTI)
    • Małgorzata Janicka (kl. III TEK)
    • Michał Wojciechowski (kl. II BTI)
  • Konkurs "Supermatematyk":
    • Łukasz Nowicki (kl. I ATI) - laureat
    • Małgorzata Janicka (kl. III TEK) - laureat
    • Patrycja Krych (kl. II TB) - laureat
    • Magdalena Adamczyk (kl. II TB) - laureat
    • Paweł Miłończyk (kl. II BTI) - laureat
    • Łukasz Styczyński (kl. I TB) - laureat

Rok szkolny 2010/2011

  • Konkurs matematyczny "Kangur":
    • Paweł Miłończyk I BTI
    • Mateusz Radny I aTI
  • Konkurs "Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego - Matematyka":
    • Patrycja Krych (kl. I TB)
    • Paweł Miłończyk (kl. I BTI)
    • Małgorzata Janicka (kl. II TEK)
    • Michał Wojciechowski (kl. I BTI)
    • Łukasz Balicki (kl. II TE)
  • Konkurs "Supermatematyk":
    • Kamil Socha (kl. III TE) - laureat
    • Małgorzata Janicka (kl. II TEK) - laureatka
    • Patrycja Krych (kl. I TB) - laureatka
    • Łukasz Balicki (kl. II TE) - laureat
    • Paweł Miłończyk (kl. I BTI) - laureat
  • XLIV Olimpiady Innowacji Technicznych:
    • Daniel Kosmala - wyróżnienie
    • Bartłomiej Galant - wyróżnienie
    • Arkadiusz Freus - III miejsce
    • Adrian Bandyszak - III miejsce
    • Piotr Meller - wyróżnienie
    • Joanna Sikora - wyróżnienie
    • Marcin Kowalski - III miejsce
    • Maciej Strychalski - wyróżnienie
    • Kamil Socha - III miejsce
    • Patryk Sieniuć - III miejsce
    • Żaneta Dowbusz - wyróżnienie
    • Adam Duszyński - I miejsce
    • Andrzej Kruszka - I miejsce
    • Mariusz Modrzejewski - II miejsce
    • Sebastian Pacanowski - II miejsce
    • Mateusz Matuszak - II miejsce
  • XXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejetności Budowlanych:
    • Zespół Szkół Politechnicznych zespołowo - III miejsce
    • Maciej Szczygieł (kl. IV TB) - IV miejsce
    • Ewa Kruszyńska (kl. III TB) - X miejsce
    • Tomasz Schulze (kl. III TB) - XIV miejsce
  • Konkurs Wiedzy o Podatkach:
    • Natalia Dębska - VIII miejsce
    • Andżelika Grześkowiak - X miejsce
  • III Ogólnopolski Konkurs Graficzno-Plastyczny na projekt okolicznościowego medalu
    pod hasłem: "Czerwone maki na Monte Cassino...":
    • Żaneta Dowbusz - Grand Prix
    • Joanna Sikorska - I miejsce
    • Weronika Kwitowska - II miejsce
  • IV Olimpiada Innowacji Technicznych:
    • Adam Duszyński (kl. IV) - finalista
    • Andrzej Kruszka (kl. IV) - finalista
  • XXXVII Olimpiada Wiedzy Technicznej:
    • Adrian Gałdecki - VIII miejsce, laureat
  • Wojewódzki Konkurs z Rachunkowości "Akademia Księgowego":
    • Kamil Wiśniewski - III miejsce
  • Wojewódzkie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża:
    • Zespół Szkół Politechnicznych zespołowo - V miejsce

Rok szkolny 2004/2005

  • Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości:
    • Robert Owczarz - I miejsce, laureat etapu centralnego

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap